Ładne oraz zdrowe zęby powinny być istotne dla każdego rodaka niezależnie od wieku i miejsca zamieszkania

Jak wskazują badania — nadal są Polscy, którzy nie myją zębów. Jest XXI stulecie. Czas to w końcu zmienić.
Niełatwo wyobrazić sobie, ale nawet w dzisiejszych czasach duża część osób nie myje zębów dwa razy dziennie oraz ich nie nitkuje.

specyfiki

Autor: Bill So
Źródło: http://www.flickr.com
dentysta

Autor: Adidas
Źródło: Adidas
kobieta w koszulce

Autor: Lies Thru a Lens 
Źródło: http://www.flickr.com
Są tacy, którzy przez całe swoje życie nie byli u dentysty. Te dane są w stanie wprawić w osłupienie, ale to prawda. U większości Polaków rozpowszechnił się jakiś przedziwny strach przed stomatologami. Prawdą jest, że w czasach komunizmu zwykle rwali oni bez znieczulenia, a jakość usług była fatalna, ale te czasy już jakiś czas temu odeszły do lamusa. Jednak legenda wydaje się być wciąż żywa i duża część ludzi boi się dentysty niczym diabeł święconej wody. A przecież przyjeżdżają do nas Niemcy oraz Anglicy, by leczyć zęby, ponieważ nasze usługi są na bardzo wysokim poziomie, ale o wiele tańsze. Z tego powodu trzeba przełamać się i zapisać na wizytę. Dentysta założy nam teczkę oraz dokładnie sprawdzi nie tylko stan naszego uzębienia, ale także dziąsła i język. Cierpliwie będzie odpowiadał na wszystkie pytania. Warto udać się do prywatnego gabinetu, gdyż będziemy pewni, że cały sprzęt jest najnowszej generacji, a stomatolog (profilaktyka i higienizacja zębów) jest na bieżąco z wszelkimi nowinkami powiązanymi ze stomatologią. Jeśli spodoba nam się jego podejście do pracy oraz ludzi, to możemy zabrać do niego na wizytę także nasze dzieci.

Należy uczyć je od najmłodszych lat, że wizyty u stomatologa nie są czymś strasznym. Musimy sprawdzać stan swoich zębów przynajmniej raz na pół roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*