Wyszukanie najlepszego dentysty może być paradoksalnie dość skomplikowane, choć na rynku dużo jest gabinetów dentystycznych

Ten, kto chce znaleźć najlepszego stomatologa, powinien sprawdzić w sieci opinie konkretnego lekarza. Trzeba zapisać się do najlepszego.
Wielu Polaków obawia się dentystów.

Praca przy komputerze

Autor: Kevin Jarrett
Źródło: http://www.flickr.com

Ten strach jest wpisany w nasze geny. Ludzie, którzy pamiętają czasy PRL-u, posiadają w podświadomości obraz stomatologa, który był niemiły i wyrywał zęby prawie bez znieczulenia. Ich brzdące, które nie może pamiętać tamtych lat, czasami także się boją, bo słuchają opowieści rodziców. Nadszedł czas, by przerwać ten zaklęty krąg. Dzisiejsza stomatologia w naszym kraju stroi na najwyższym światowym poziomie. Posiadamy świetnych specjalistów. Przylatują do nas nasi ludzie z innych krajów Unii (przykładowo Niemcy i Anglicy), aby u nas leczyć ubytki. Wobec tego kontrolna wizyta co pół roku powinna stać się naszym priorytetem. Przecież ładny uśmiech to nasza wizytówka. Najlepszych dentystów wyszukamy w internecie. Powinniśmy szukać gabinetów, które zlokalizowane są blisko od naszego osiedla. Dzięki temu nie będzie trzeba jechać przez pół miasta w godzinach szczytu, gdy niespodziewanie rozboli nas ząb. Jeśli pragniemy, żeby nasz dentysta (stomatologia bielany) leczył również zęby naszych pociech, to musimy sprawdzić, jakie ma on podejście do osesków. Musi być przede wszystkim cierpliwy i powinien łatwo łapać z nimi kumpelski kontakt.

Oprócz tego w jego gabinecie powinien znajdować się telewizor, na którym będą mogły być puszczane bajki, a w poczekalni musi znaleźć się fajny kącik malucha z klockami i kolorowankami. Wszystko po to, by nasz smyk czuł się bezpiecznie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*