W jaki sposób stracić na wadze w 2 tygodnie?

Zrzucenie zbędnych kilogramów nie jest łatwe. Jest sporo diet, które obiecują cudowne rezultaty, jednak większa część z nich jest wyniszczająca dla naszego ciała.
Odchudzanie się w prawidłowy sposób pomoże ci uniknąć utycia w późniejszym okresie, jednakże musisz być gotowa na odmianę tak swej diety jak również stylu życia.

Musisz z pewnością wykreślić z jadłospisu pewne produkty i zacząć więcej się ruszać. Pamiętaj jednakże, by się nie morzyć głodem i nie próbować stracić na wadze nazbyt dużo w niedużym okresie czasu, gdyż spowoduje to tzw. efekt jojo. Powinnaś również wiedzieć, iż im więcej masz nadwagi, tym prędzej wyszczuplejesz.
dieta

Autor: Kevin Jarrett
Źródło: http://www.flickr.com
Najlepszą metodą na odchudzanie jest dieta – (na przykład dieta warzywna owocowa) a także systematyczne ćwiczenia. Oczywiście każda z nas chciałaby ździebko magii przy odchudzaniu ale lepiej o niej zapomnieć. Pastylki na odchudzanie są w większości przypadków szkodliwe a także nie przynoszą zapewnianych efektów. Konsumowanie większej ilości błonnika na pewno pomoże ci w odchudzaniu. Jedz pełnoziarniste pieczywo, surowe lub lekko podgotowane warzywa, owoce, kluski z mąki z pełnego przemiału, fasolę itp. Jeśli zaczniesz od razu spożywać ogromne ilości błonnika, cierpieć na skurcze brzucha jak też gazy, zatem dobrze jest go wprowadzać do jadłospisu stopniowo. Przy konsumowaniu błonnika również wskazane jest picie ogromnej ilości wody. Każdorazowo posiłkiem wypij 1-2 szklanek płynu. Picie wody przed jedzeniem pozwala stracić na wadze ponieważ woda napełnia żołądek i szybciej czujemy się najedzeni.

By szybko wyszczupleć powinieneś zjadać mniej kalorii niż aktualnie spalasz. Tysiąc gramów tłuszczu to 7000 kcal, dlatego, aby stracić na wadze kilogram w pół miesiąca, musisz zjadać na dzień o 500 kcal kcal mniej niż spalasz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*