Tybetańskie klepanie – informacje na temat, informacje na jego temat.

Tybetański masaż ma powyżej 5000 lat. To kombinacja rożnych rodzai masaży. Masaż tenże polega na skupieniu energii masażysty w jego rękach, a potem – oddaniu jej na ciało pacjenta.

endokrynolog

Autor: Ted Eytan
Źródło: http://www.flickr.com
Masaż tybetański () jest zbiorem różnych zabiegów: masażu klasycznego, bioterapii a także refleksoterapii. Ma na celu odnowienie równowagi pomiędzy ciałem a stanem ducha. Masażysta, z pomocą energii skupionej w dłoniach, ceduje swojemu pacjentowi energię życia. Masaż tybetański polega na dotykaniu dłońmi konkretnych punktów na ciele, w formie muskania. Dotyk masażysty jest lekki, właściwie muska on opuszkami palców masowany obszar. Wyjątek stanowią dolne kończyny, gdzie ucisk jest o wiele mocniejszy. Przed rozpoczęciem zabiegu, powinno się skonsultować się z lekarzem w celu omówienia przeciwwskazań, a także ażeby ocenić swój stan zdrowia. W trakcie zabiegu osoba poddana masażowi odpoczywa na łożu, jest rozebrana a wyłącznie przykryta ręcznikiem lub prześcieradłem. W trakcie zabiegu masowana okolica jest odkryta. W masażu stosowane są balsamy, kremy, olejki ziołowe przyśpieszające gojenie się ran. Zabieg może być przeprowadzony tak na dzieciach, jak i na osobach starszych. Może się zdarzyć, iż po pierwszych zabiegach pacjent czuje uboczne efekty, m.in.: boleści głowy, mdłości czy złe samopoczucie. Oznacza to, iż masaż niweluje toksyny z ciała. Wskazania: stres, uczulenia, nadciśnienie, przykurcz mięśni. Masaż (zobacz więcej masaż leczniczy kraków) tybetański oczyszczająco działa na ciało, polepsza krążenie, dotlenia mózg (na tej stronie szybko uzyskasz podpowiedź).

Odblokowuje meridiany, powodując tym samym luźny przebieg energii życiowej w ciele człowieka. Wpływa na ciało relaksacyj-nie.
Vedic Art Wrocław to nowatorska metoda rozwoju świadomości, aktywizowania inwencji i pasji życia, poprzez intuicyjne malowanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*