jakie zabiegi wykonuje klinika dentystyczna w Krakowie

Stomatologia włącza każde zabiegi, jakich zamiarem jest ulepszenie wizerunku pacjenta. Mają one miejsce w różnych polach stomatologii, protetyce, ortodoncji, implantologii czy stomatologii zachowawczej.
Zwyczajnym zabiegiem z obszaru stomatologii estetycznej jest wybielanie zębów. W leczeniu zachowawczym, Klinika Stomatologiczna (Kraków), stosuje współczesne tworzywa, jest możliwość udoskonalić estetykę przebarwionych i osłabionych zębów. W tym miejscu, gdzie tej strategii nie da się zastosować, dla trwalszego efektu można założyć korony, lub medycyna ratunkowa licówki. Używanie cyfrowego narzędzia umożliwia skrupulatną diagnozę stanu chorobowego i podjęcie dobranego leczenia. Klinika Dentystyczna w Krakowie leczy zęby bezboleśnie metodą laserową.

Sposób na białe zęby

Autor: Agencja Royal Brand PR
Źródło: Agencja Royal Brand PR

Laser eliminuje wyłącznie tkanki patologiczne, nie naruszając zdrowych, a dodatkowo dezynfekuje ząb, zapewniając dobrze jałowe podłoże do zapełnienia zęba. Coraz to większą uwagę zwraca się na to, aby, nie szkodząc pacjentowi, wszędzie gdzie bywa to realne, poszukiwać najlepszych rozstrzygnięć, także pod względem estetyki. Pacjent winien mieć nie tylko urodziwe zęby, lecz również takie, ażeby bez kompleksów mógł się ładnie uśmiechać.Fachowi i wspaniale wyszkoleni dentyści z Kraków przeprowadzają zabiegi chirurgiczne, tj. wyrwanie zęba, resekcja korzenia i mikroskopowe wyrywanie ósemki. Podczas zabiegu chirurgicznego usunięcia zęba i wielu odmiennych zabiegów dentystycznych, dopuszczalne jest podanie znieczulenia całkowitego pod nadzorem profesjonalnego anestezjolog. Jest również możność wszczepienia implantów, jakie odtwarzają brakujące zęby.


Klinika Stomatologiczna Kraków zajmuje się także regulowaniem felernego, nierównego ustawienia zębów i za pomocą wybielania procedurą nakładkową przywrócą zębom naturalną biel.
W przypadku, gdy nie ma możliwości oszczędzenia własnych zwyczajnych zębów, oferowane są rozmaitego typu protezy, również korony, mosty i licówki robione z najlepszych materiałów, imitujących z maksymalną precyzją swoje zęby.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*