Jak może wyglądać innowacyjny zabieg techniką Relex Smile?

Dziś jest dużo sposobów, aby poprawić sobie wzrok. Istnieje laserowa korekcja mankamentów widzenia, jaka daje możliwość postrzegania świata bez okularów czy szkieł kontaktowych.
Istnieje ponadto innowacyjna technika Relex Smile Polska należy do krajów, w jakim jest możliwość jej wykonania.

relex smile polska
Kości
Jest to innowacyjna metoda korekcji krótkowzroczności oraz astygmatyzmu krótkowzrocznego. Nasza nazwa tej techniki nazywa się retrakcyjne zlikwidowanie soczeweczki przez małe otwarcie. W takiej technice zmiana krzywizny rogówki następuje po wycięciu przy pomocy lasera femtosekundowego warstwy rogówki, która nazywana jest soczeweczką. Kształt warstwy zależny jest od rodzaju wady wzroku. Soczeweczka usuwana jest przez niewielkie nacięcie. Do operacji jest wykorzystywany tylko laser i nie ma potrzeby wytwarzania płatka rogówki.
Metodę tą wyróżnia precyzja wykonania operacji, jej jednoetapowość i minimalne niebezpieczeństwo powikłań po zabiegu chirurgicznym. Podczas operacji ważne jest zachowanie spokoju przez operowaną osobę i skupienie. Należy ciągle patrzeć w światełko fiksacyjne lasera i trzymać głowę oraz oko w stabilnej pozycji. Cięciu za pomocą lasera nie towarzyszy najmniejszy ból.

Po przeglądnięciu naszego wpisu nęci Cię, by zostawić na tej witrynie jakieś komentarze na temat (http://zdrowie-dom.pl/)? Nie czekaj! Nawet najmniejsza opinia jest dla nas istotna.

Pacjent może jedynie odczuwać pociąganie, które wynika z unieruchomienia oka ssącym pierścieniem. Zaraz po zabiegu do zoperowanego oka są aplikowane krople przeciwzapalne oraz antybiotykowe. Przez parę godzin pacjent odczuwa lekkie pieczenie pod górną powieką. Widzenie przez parę dni mogłoby być zamglone, pełna jego równowaga ma miejsce kilkanaście dni po operacji.

Zabieg jest przeprowadzany przez mających duże doświadczenie doktorów. Zabieg ten kojarzy się z małym uczuciem dyskomfortu wprost po nim oraz zapewnia szybki powrót do zdrowia. Zabieg jest bardzo popularny w Europie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*