Czysta woda zdrowia doda.

Woda jest koniecznym składnikiem do dobrego funkcjonowania naszego organizmu. Jak znakomicie wiemy, nasz organizm składa się w siedemdziesięciu procentach z wody – bez niej nie jesteśmy w stanie żyć. Bez jedzenia człowiek może utrzymać się przy życiu nawet 2 miesiące, bez płynów w klimacie umiarkowanym zaledwie siedem dni. Już po upływie dwudziestu czterech godzin brak wody niedobrze działa na organizm. Aczkolwiek jej nadmiar jest też niebezpieczny.

Dajmy na to wypicie ponad pięciu litrów wody w czasie paru godzin może spowodować zgonu. Aby woda nadawała się do picia to prócz tego, że powinna być czysta, to znaczy nie może mieć żadnych zanieczyszczeń zarazem organicznych jak i nieorganicznych, to musi mieć właściwą ilość soli mineralnych.

czysta woda

Autor: Niyati Bane
Źródło: http://www.flickr.com

Woda alkaliczna jest wodą niezbędną do prawidłowego funkcjonowania każdego organizmu. Jest ona zdecydowanie lepsza od wód mineralnych częstokroć przedstawianych w telewizji. Jej pH powinno wynosić choć siedem przecinek cztery. Niemniej jednak bardzo dobra dla nas jest ta, której pH wynosi powyżej 9. Do zadań takiej wody należy między innymi neutralizowanie i usuwanie toksyn. Dzięki pozbyciu się kwaśnych substancji z organizmu nasza równowaga kwasowo-zasadowa zostanie przywrócona. W wodzie alkalicznej jest zwiększona ilość tlenu, dzięki czemu nasz organizmu otrzymuje dodatkową ilość tlenu. Picie tej wody zalecane jest osobą, które mają przewlekłą biegunkę, zaburzenia trawienia, mają nadkwaśność żołądka a także wzdęcia a także niemiły zapach z ust. By odczuć ważne zmiany w stanie zdrowia powinno się pić choć dwa litry dziennie tej wody. Z początku możemy oddawać większą ilość moczu, czyli nagminniej biegać do wc, ale z czasem ulegnie to zmianie i przerwy pomiędzy wydalaniem moczu będą dłuższe. Osobiście w zaciszu domowym możemy pozyskać wyżej przedstawioną wodę. Trzeba tylko zafundować sobie aquator. Jest to domowe urządzenie, w którym przy pomocy elektrolizy wody, otrzymywana jest woda zjonizowana i woda srebrna.

Jak sądzisz? Czy omawiany wątek jest interesujący? Jeśli tak, to w odniesieniu do przedstawianego problemu poznaj szczegóły (https://kursyresuscytacjigdansk.pl/kurs-ils/) tu.

Nie należy ono do najtańszych, jednakże naprawdę opłaca się zainwestować w swoje zdrowie, ponieważ jest ono bezcenne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*