Codzienne zastosowanie sprzętu w zabiegach higienicznych uzębienia

O formę uzębienia należy zadbać od najmłodszych lat, ażeby przez długie lata radować się pięknym uśmiechem.
Szczotka do zębów to tylko część sukcesu do prawidłowej czystości jamy ustnej.

szczoteczki elektryczne

Autor: Howard Lake
Źródło: http://www.flickr.com
zysk

Autor: Felix Padrosa Photography
Źródło: http://www.flickr.com

Bardzo korzystnym okaże się również irygator dentystyczny (po przejściu na stronę) Waterpik. Służy on do powszednich zabiegów higienicznych jamy ustnej. Narzędzie to ma dyszę która emituje prąd wody i jest na stałe podłączona ze zbiornikiem. Codzienne używanie tego urządzenia (sprzęt medyczny) w zabiegach higienicznych jamy ustnej w znacznym stopniu przyspiesza leczenie chorób przyzębia. Irygator eliminuje zarazki znajdujące się głęboko pomiędzy zębami i poniżej dziąseł, gdzie czyszczenie standardową szczoteczką nie przynosi efektów. Irygator do uzębienia jest znakomitym uzupełnieniem codziennego mycia zębów i całkowicie może wymienić nić stomatologiczną. Jest wręcz nieodzowny dla osób z aparatami ortodontycznymi.
irygator dentystyczny waterpik

Źródło: flickr.com
Szczoteczki elektryczne elektryczne szczoteczki ma możliwość użytkować każdy. Ma ona wiele zalet i jest bezkonkurencyjna w porównaniu z typową szczoteczką. Czas szczotkowania jest krótszy aniżeli w przypadku szczoteczek standardowych, dzięki czemu precyzyjniej czyści uzębienie. Szczoteczki elektryczne usuwają płytkę nazębną precyzyjniej aniżeli tradycyjne szczoteczki i wspaniale szorują obszary między zębowych. Poniektóre szczoteczki posiadają zaczepy pozwalające wieszać je na ścianie, a także podgląd stanu baterii, jaki pokazuje, kiedy należy podłączyć narzędzie do prądu.

Niektóre szczoteczki, w szczególności te dla najmłodszych posiadają wkomponowane czasomierze, które demonstrują czas czyszczenia zębów. Ważne jest, że dzięki wymienialnym końcówkom, jednej szczoteczki może używać cała rodzina.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*