Co powinnaś kupić nim urodzisz niemowlaczka?

Kobiety w ciąży, w szczególności po raz pierwszy mające rodzić, wyjątkowo powinny dbać o swoje zdrowie oraz zdrowie malucha w pierwszych miesiącach jego egzystencji. Nie posiadają one w ogóle czasu do tracenia, z tego powodu że, choć zdaje się, iż dziewięć miesięcy to wiele czasu, jednakże jedynie przez około 5 miesięcy do pół roku przyszła matka jest zdolna samodzielnie funkcjonować.

laktator

Autor: anton petukhov
Źródło: http://www.flickr.com
rajstopy Fiore

Źródło: Fiore
dom z widokiem na góry

Autor: Scott Jordan
Źródło: http://www.flickr.com
W ostatnich miesiącach przed narodzeniem zalecane jest wypoczywanie i dosyć częste kontrole u lekarza prowadzącego.
W tym poradniku dowiesz się co powinnaś mieć, by być przygotowaną na wychowywanie malucha. Natomiast jeśli to nie jest twe pierwsze dziecko, pomimo tego zostań, z tego powodu że możesz dzięki naszemu poradnikowi zobaczyć czy na pewno jesteś gotowa. Z okazji piętnastej rocznicy założenia naszej firmy postanowiliśmy że specjalnie dla was, drogie panie napisaliśmy szczegółową listę „must have”, to jest przedmiotów jakie musicie, aby dziecko czuło się w pełni komfortowo, a wy mogły odpocząć. Pierwszą pozycją na liście jest odpowiednia ilość śpioszków dla twojego dziecka. W pierwszych etapach życia, maluszek będzie brudzić każdego dnia dwa do trzech kompletów odzieży. Żeby efektywnie móc funkcjonować. Polecamy śpiochy szyte w naszej fabryce w całości z antyalergicznej bawełny, dzięki czemu twoje maleństwo nie będzie narażone na goźne dla jego życia alergeny. Istotne jest żebyś miała kilka różnych rozmiarów ciuszków dla dziecka. Następne lecz równie ważną są wózek i łóżeczko dla maleństwa. Dokładnie w nich twa pociecha będzie spędzać większość czasu w pierwszych miesiącach egzystencji. Toteż tak ważny to wybór. Wózek powinien posiadać co najmniej trzy regulowane elementy – baldachim, poręcz oraz siedzisko. Nie będziemy tłumaczyć z jakiego powodu właśnie baldachim i poręcz, gdyż, każdy wózek to ma wbudowane, lecz regulowane siedzisko nie jest w standardzie, a kiedy maleństwo urośnie, będzie chciało usiąść. Opłaca się wydać odrobinę więcej na wózek z taką funkcją. Każdy nasz wózek posiada wszystkie wyżej wymienione elementy, w dodatku do każdego modelu dajemy trzyletnią gwarancję oraz torbę na podręczne rzeczy dla dziecka w czasie spacerów. Torba nie jest pusta wewnątrz, posiada dwie wewnętrzne przegrody, na pieluchy i butelki, które także dostaniecie jako prezent od naszej firmy z okazji rocznicy. Skoro już mowa o pieluszkach, to następne must have na liście. Nie wybierajcie byle jakich, dlatego iż do produkcji niektórych używane są sztuczne tworzywa, które mogą uczulić skórę maleństwa oraz pozbawić ją dostępu tlenu, przez co będzie się ono nadmiernie pocić. Kolejną rzeczą będzie podgrzewacz do butelek, bez którego ja, jako matka nie wyobrażałam sobie życia. Jeżeli podgrzewacz jest ci potrzebny, ale najpierw chcesz o nim poczytać? – Interesują cię podgrzewacze do butelek. W pierwszych tygodniach życia, nasze maleństwo musi pić mleko z wprost z piersi, dopiero po czasie 2 do 3 miesięcy będzie ono w stanie ssać butelkę. Wtedy dokładnie niezbędny będzie podgrzewacz do butelek, byśmy mogły podać maleństwu zawsze ciepłe mleko. Stąd kolejna i ostatnia już rzecz, to jest laktator. Jeśli zakupisz taki po pierwsze zdobędziesz więcej streamcross czasu dla siebie. Gdy maleństwu rosną pierwsze mleczaki, zaczyna ono gryźć twe piersi, co niestety nie jest przyjemne, laktator zezwoli ci na uniknięcie tego przykrego doświadczenia.

Laktatory naszej firmy mają certyfikat oraz atest, iż zostały zbadane pod kątem jałowości oraz hermetyczności, z tego powodu można je stosować z powodzeniem od trzeciego miesiąca życia pociechy. Jeżeli potrzebujesz laktatora, najpierw o nim poczytaj – Poznaj szczegóły.
To już wszystko na teraz. Więcej o promocjach w naszym sklepie w następnej gazetce. Wszystkie Produkty możecie kupić w naszym sklepie Internetowym. Pamiętajcie, by odpowiednio się przygotować na narodziny dziecka, ponieważ zostanie ono z wami na długie lata, zanim się usamodzielni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*