Wpływ lasera na skórę człowieka

Skazy i przebarwienia na skórze mogą zabrać pewność siebie i uczynić, że czujemy się nieatrakcyjnie. Powodem powstania plam jest nadmierne odkładanie się melaniny w komórkach skóry. Na powstawanie plam wpływają czynniki hormonalne i genetyczne, a także długie przebywanie na słońcu.

Prezencja naszej cery w sporej części zależy jest od higienicznego zwyczaju życia, regularnych wizyt u kosmetyczki i odpowiedniego wyboru kosmetyków.

Czy czytany artykuł jest dla Ciebie ciekawy? Jeżeli tak, to wejdź też na pomocne wpisy, które mają absorbujące informacje – one wciągną Cię totalnie.

Od niedawna pokazały się nowe możliwości, które polegają na robieniu zabiegów kosmetycznych przy pomocy laser. Laserowe odmładzanie daje błyskawiczne korzyści, bez konieczności poddawania się działaniom chirurgicznym. Wpływ lasera zapewnia spodziewany efekt, jeżeli po zabiegu zaczniemy używać odpowiednich kosmetyków i pozbędziemy się szkodliwych nawyków. Zabiegi odmładzające jest możliwość wykonać nie tylko skórę twarzy, lecz też brzucha, ud, albo piersi.
Laser frakcyjny Warszawa jest narzędziem jakie umożliwia wykonywanie zabiegów laserowego odmładzania skóry, usuwania skaz i przywrócenia jej bardziej młodzieńczego wyglądu. Efekty takiej kuracji są długofalowe, w wypadku odbudowy skóry widoczne nawet po paru latach od zabiegu, a w sytuacji szram praktycznie stałe.

Hit medycyny estetycznej

Autor: 123rf
Źródło: 123rf

Wyniki zabiegów przy użyciu lasera frakcyjnego (Warszawa) są momentalne, a rezultat działania zwiększa się wraz z upływem czasu na skutek pobudzenia głębszych warstw cery do produkcji nowego kolagenu. Uzyskanie całkowitego rezultatu wymaga wykonania minimum 2 zabiegów, wykonywanych w odstępach 6 -8 tygodniowych.
Usuwanie blizn pooperacyjnych jest nie tylko skuteczne ale i pewne.

Jest możliwość używać naświetlanie punktowe, bądź powierzchniowe. Następstwem medycznego wpływu działania lasera jest poprawienie ukrwienia i dotlenienia skóry, powiększenie liczby włókien kolagenowych i elastycznych, lepsze przyswajanie wilgoci, usuwanie przebarwień. Dzięki tym zabiegom cera jest sprężysta, elastyczna, bardziej nawilżona, nikną lub bledną plamy i przebarwienia, zamykają się pory, łagodnieje rogowacenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*