W zasadzie każda firma winna wynająć fizjoterapeutę, który zajmie się masażem biurowym

Ostatnimi czasy zdecydowanie więcej ludzi prowadzi siedzący styl życia. Jest to podyktowane przede wszystkim tym, iż wiele robót wykonywanych jest przy biurku z wykorzystaniem komputera.

masaż w pracy

Autor: anokarina
Źródło: http://www.flickr.com
W nowoczesnych miastach możemy zauważyć wielką ilość korporacji, zatrudniających niekiedy kilkaset osób. Te osoby przez 8 godzin pracują przy laptopie w pozycji siedzącej, co w rzeczy samej nie oddziałuje korzystnie na ich zdrowie. Cierpi na tym zwłaszcza kręgosłup i ręce – koniecznie przeczytaj. Zbagatelizowanie tego szkopułu w tym momencie może skutkować przykładowo niedowładem rąk w późniejszym czasie. Dlatego też przebojem ostatnich lat jest masaż work site, to znaczy masaż biurowy. Fachmani wynajmowani są do coraz większej ilości firm, bowiem masaż ten de facto się testuje. Zazwyczaj trwa on nie dłużej, niż 15 minut i wykonywany jest przez ciuchy, co nie będzie jakimkolwiek dyskomfortem dla pracownika. Należałoby zaznaczyć, iż piętnaście minut może obniżyć uciążliwe efekty pracy w pozycji siedzącej. Jeśli zainteresował nas masaż w pracy to koniecznie musisz skontaktować się z fizjoterapeutą oferującym te świadczenia. Możemy mieć gwarancję, iż ekspert pomoże nam podnieść wydajność i efektywność naszych pracowników. Nie będą oni nieustannie opuszczać stanowiska pracy, z zamiarem rozruszania kości. Atutem dla nas będzie dodatkowo to, że od tego czasu na naszym biurku będzie o wiele mniej zwolnień lekarskich .

Nie zapominaj o tym, że taki masaż dostarczy ulgę mięśniom i dodatkowo obniży stres i zmęczenie. Fizjoterapeuta będzie miał ze sobą specjalne krzesło na jakim masaż (sprawdź tutaj masaż kamieniami bydgoszcz) będzie wykonywany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*