W jaki sposób panie dbają o wygląd, do czego się przy tym wykorzystuje nowoczesne lasery.

Panie w trosce o swoją urodę i wygląd wykonują liczne kosmetyczne zabiegi, a jednym z najpopularniejszych jest pozbywanie się włosów z widocznych części ciała.

Omega-3

Autor: Wilfredo Rodríguez
Źródło: http://www.flickr.com
Depilację można wykonać wieloma różnymi sposobami, zarówno samemu w mieszkaniu jak i w gabinecie kosmetycznym. Środki domowe to w pierwszej kolejności klasyczna maszynka, różnego rodzaju depilatory elektryczne, a także plastry i woski. Zależnie od metody takie zabiegi mają większą lub mniejszą skuteczność, ale po upływie jakiegoś czasu i tak zaczną odrastać. Bardzo skuteczna i dająca trwałe efekty jest depilacja Katowice laserem. Taki zabieg zrobić można w wielu salonach urody, a wygląda on tak, że za pomocą światła niszczy się całą cebulkę z włosem. Daje to trwały rezultat, gdyż taki włos już może już dalej rosnąć.
Innym wykorzystaniem nowoczesnych laserów jest usuwanie rozmaitych przebarwień, blizn i tatuaży. Różnego rodzaju zmiany na skórze czy głęboko wprowadzony barwnik barwniki do makijażu permanentnego sklep mają dużą trwałość i przy pomocy tradycyjnych metod bardzo ciężkie do usunięcia. Jeszcze niedawno osoby chcące się na przykład pozbyć tatuażu wybierały nawet zabieg jego usunięcia przez chirurga, po czym mogły pozostać brzydkie blizny. Aktualnie usuwanie tatuażu Katowice przy pomocy lasera jest techniką bezpieczną, a równocześnie dającą świetne efekty.

Laserowe promienie o odpowiednim natężeniu rozbijają cząstki barwnika, dzięki czemu mogą być one później usunięte z organizmu. W przypadku dużych tatuaży cały proces będzie wymagał nawet kilkunastu wizyt, ale jest naprawdę skuteczny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*