Soki produkowane w prawdziwych tłoczniach gwarantem smaku i zachowania wartościowych składników

Dziś półki sklepowe nieomalże uginają się od zbytku rozmaitego rodzaju napojów. Szczególną popularnością cieszą się smaczne, chociaż niezdrowe napoje z bąbelkami. Przepadają za nimi i dorośli, i dzieci, gdyż są niezwykle słodkie. Jednak nie są sprzyjającego dla zdrowia, a wręcz przeciwnie, mogą zaszkodzić, zawierają bowiem jedynie sztuczne substancje barwiące oraz słodzące, wielokrotnie w sporych ilościach. Największą krzywdę robią maluszkom, które piją je bez opamiętania, niszcząc sobie szkliwo zębowe. Najkorzystniej jest pić soki, których produkowaniem trudni się tłocznia soków. Dlaczego?

sok

Autor: Tymbark
Źródło: Tymbark
Nade wszystko z tej przyczyny, że soki produkowane są ze świeżych owoców, a nie z koncentratu, który już nie ma takich walorów. Dzięki tłoczeniu soki są mętne i zawierają zdecydowanie więcej przeciwutleniaczy. Na ich dnie gromadzi się osad, który wystarczy rozmieszać potrząsając butelką. Zobacz: ()Tłocznie nie używają konserwantów. Ich soki są w pełni naturalne i nie posiadają ani grama cukru, dlatego są niebywale zdrowe oraz mogą być pite przez każdego, kto szuka opcji dla jednej z 5 dziennych porcji owoców.

Jeżeli taka kwestia Cię istotnie fascynuje, to bez grymaszenia kliknij tutaj – to bardzo wiarygodna strona (https://niebieskarzeka.pl/), która również Cię zaciekawi.

Sok można wziąć ze sobą oraz wypić wszędzie, jabłko zjeść jest trudniej, ponieważ możemy nie mieć ku temu odpowiednich warunków. Ponadto tłocznia soków zajmuje się produkcją różnych soków, nie wyłącznie soków z jabłek. Zapraszamy na stronę:

Niejednokrotnie dodawane są do nich również inne owoce, na przykład porzeczki, żurawina czy aronie. Dzięki temu mają znacznie większą zawartość witaminy C, tak istotnej i dla naszej odporności, i dla naszego wyglądu. Wit. C jest bowiem skutecznym środkiem na walkę z przebarwieniami, z którymi zmaga się wiele kobiet.

sok

Autor: Marwit
Źródło: Marwit

Zaś zawarte w soku antyutleniacze zapobiegają ciężkim przypadłościom, w tym schorzeniom związanym z układem krążenia czy nawet chronią przed zachorowaniem na raka. Warto jest pić sok systematycznie, by czerpać z niego jak najwięcej korzyści, jak również cieszyć się smacznym napojem, który będzie znakomicie pasować do każdego posiłku.

Jeżeli w takim razie możesz wybrać pomiędzy sokiem z tłoczni a napojem gazowanym, jaki wyłącznie podnosi poziom cholesterolu i w żadnym stopniu nie jest pomocny w odchudzaniu, a zupełnie na odwrót – może podnieść wagę, stawiaj na sok, jaki ma niezaprzeczalne walory zdrowotne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*