Prezentacja zalet i wag, jakie będą miały stomatologiczne implanty, w jaki sposób są one mocowane w szczęce.

Utrata zęba wcale nie będzie oznaczała tego, że do końca życia będzie się chodzić z dziurą po nim. Nowoczesna dentystyka oferuje wiele sposobów na to, żeby brakujące zęby uzupełnić, a ostatnim czasie bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się implanty.

Popularność ich cały czas rośnie, mimo że nie należą do metod tanich. Decydując się na taki zabieg przeważnie trzeba się liczyć z wydatkiem co najmniej paru tysięcy złotych, lecz jeśli wszystko dobrze zostanie zrobione, to implant będzie służył często do końca życia. Implanty Radom to w praktyce specjalnie opracowane i wytworzone tytanowe śruby, które są wszczepiane w kości w szczęce – Centrum med. Wybór tytanu nie jest przypadkowy, ponieważ materiał ten ma bardzo dużą wytrzymałość, a jednocześnie jest bardzo dobrze tolerowany przez ludzkie organizmy.
na basenie - Hiszpania

Autor: Fresco Tours
Źródło: http://www.flickr.com
Uzupełnienie zębów przy pomocy implantów rozpocząć należy od wizyty u lekarza, który takimi rzeczami się zajmuje. Na podstawie wykonanych badań szczęki i wymagań pacjenta proponowane jest odpowiednie rozwiązanie. Przy pojedynczym ubytku przeważnie na śrubie jest umieszczana korona, która jest praktycznie nie do odróżnienia od normalnego zęba.

Czy zaintrygowała Cię moja strona? Niezmiernie mi miło. Fantastycznie będzie, jeżeli znajdziesz jeszcze chwilę, by zostawić swoją opinię.

Jeśli ubytki są większe można wybrać inne rozwiązanie, to znaczy na śrubie osadzany jest specjalny most – implanty Radom.

Samo wszczepienie implantu jest zabiegiem stosunkowo prostym, polega na przecięciu dziąsła, wykonaniu niewielkich otworów w kości i wstawieniu śrub. Kolejne kilka miesięcy trwa proces zrastania implantu z kością, a następnie można przystępować do odbudowy brakujących zębów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*