Jakie odróżniamy rodzaje zmarszczek oraz w jaki sposób można je zlikwidować?

gabinety kosmetyczne oferują dziś niezwykle dużo zabiegów na zmarszczki. Niezwykle często nie wiemy, które z nich wybrać, gdyż nie mamy pojęcia jakie są najlepsze zabiegi na wszelkie typy zmarszczek.

Poziome zmarszczki czoła wiążą są z mimiką. Na te zmarszczki są podatne osoby, które posiadają wyćwiczony dobrze mięsień czołowy. Aby zlikwidować te zmarszczki w salonie kosmetycznym wstrzykuje się botoks, który osłabia tkanki mięśniowe. Po zabiegu skóra w trakcie kilkunastu dni jest wygładzona. Lwia zmarszczka niezwykle często pojedyncza, lecz u niektórych powstają dwie albo trzy. Pojawiają się te zmarszczki między brwiami. W takiej sytuacji twarz może wyglądać na groźną, zmęczoną i zatroskaną.

Ciekawi Cię, czym są moje źródła (www.zdrowie-dom.pl/)? Jeżeli tak, to należy wejść w poniższy link i tam przeczytasz dużo frapujących treści w tym temacie.

Usuwa się tę zmarszczkę za pośrednictwem botoksu i kwasu hialuronowego, a to pomaga cerze odzyskać pogodny i świeży wyraz. Kurze łapki zazwyczaj występują na skroniach i obok oczu. Są to pierwsze symptomy wiotczenia. Zmniejszenie takich zmarszczek i wygładzenie skroni powoduje zabieg, który opiera się na wstrzyknięciu botoksu.

zaburzenia

Autor: Filter Forge
Źródło: http://www.flickr.com

Fałdki nosowo-wargowe, które przebiegają od skrzydełek nosa do kącików ust, zazwyczaj zjawiają się już u młodych ludzi. Jest to naturalne zagłębienie twarzy, lecz gdy te zmarszczki się pogłębiają, dają wrażenie opadających policzków. Zmarszczki te wypełniane są substancjami kwasu hialuronowego, a to przywrócić ma harmonię w rysach twarzy. Zmarszczki palacza są to pionowe bruzdy na górnej wardze. Pojawiają się one po 45 roku życia. W salonie kosmetycznym wypełnia się te zmarszczki kwasem hialuronowym oraz lekko zwiększa się usta i wypełnia kąciki. Tego typu zabieg przeprowadzić można w znieczuleniu ust dentystycznego typu. Taki zabieg trwa ok. 50 minut. Fałdy marionetki przeważnie biegną od kącików ust pionowo w dół oraz ograniczają bródkę.

Wypełniana jest ona gęstym kwasem hialuronowym. O takim zabiegu decyduje doktor, który oceniając zmiany na cerze zaoferuje nam wybrany osobno sposób, żeby poprawić wygląd.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*