Bezinwazyjne operacje ginekologiczne są wskazane właściwie dla wszystkich kobiet. Sprawdź czemu tak jest na poniższym przykładzie

Laserowe obkurczanie waginy to zabieg bezinwazyjny, który gwarantuje, że nie wystąpią po jego wykonaniu żadne niepożądane objawy. A w ten sposób się czasem dzieje po zastosowaniu innych zabiegów bezinwazyjnych. Wiążą się z długą rehabilitacją, podczas której występują powikłania po zabiegu. Na szczęście laserowe obkurczanie to sposób bezpieczny i całkowicie efektywny.

Kobiece pośladki

Autor: 123rf
Źródło: 123rf
W trakcie operacji używany jest specjalny laser, którego działanie opiera się na fototermicznej interakcji pomiędzy laserem a błoną śluzową ciała pacjentki. Taka laserowa wiązka światła jest w dokładny sposób nakierowana oraz dostarczana do kanału pochwy, powoduje ona rozgrzanie tkanki jak również znajdującego się w niej kolagenu. Dzięki temu ma miejsce obkurczenie, a do tego włókna robią się grubsze oraz skracają się Na samym końcu ma miejsce zmniejszenie poddanej zabiegowi tkanki. Poza tymi procesami mają miejsce także inne, takie jak remodelowanie kolegenu i neokolagenoza.

Powoduje to, że tkanka wzbogacana jest w w nowy kolagen, staje się młodsza i w większym stopniu elastyczna. Zmniejsza się w tym samym czasie wielkość pochwy. Jak przeprowadza się taki zabieg? Pierwszym etapem będzie naświetlanie kanału pochwy. Używamy do tego celu specjalistyczny wziernik laserowy, lecz jednocześnie korzystamy również z adaptera, jaki wysyła okrężną wiązkę. Dzięki stosowaniu tych akcesoriów jesteśmy w stanie łatwo i szybko naświetlić kanał pochwy. W czasie każdego naświetlania tworzona jest energia, ma to miejsce to w ramach specjalnej sekwencji, która poprzez swoje działania wytwarza całkowicie kontrolowany wpływ na ściany pochwy.

Gabinet ginekologiczny

Autor: Agência de Notícias do Acre
Źródło: http://www.flickr.com

Może on spowodować błyskawiczne kurczenie się tkanki, remodeluje kolagen oraz zupełnie nową syntezę kolagenu w błonie śluzowej pochwie. Tego typu zabieg najkorzystniej dokonywać w fachowych i sprawdzonych klinikach, na przykład klinika ginekologiczna Wrocław. Przed zabiegiem powinniśmy sprawdzić wiele kwestii, bo tego typu zabieg (zabieg ujędrniający) wymaga dużej precyzji i doświadczenia. Powinien być też wykorzystany najlepszy|najbardziej niezawodny sprzęt, aby wszystko przebiegało jak najlepiej.Konieczne są inne kwestie, jak laserowe obkurczanie pochwy cena. Koszty bowiem są w stanie się różnić zależnie od kliniki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*