Najwspanialsze żywności dla psów. Gdzie je można kupować?

Najwspanialsze żywności dla psów. Gdzie je można kupować?

Karmy dla juniorów – oferta marki Pedigree
Marka Pedigree od lat pasjonuje się produkcją karm dla psów. Razem z pragnieniami konsumentów w ich propozycji można wypatrzyć karmy dla dorosłych czworonogów, a dodatkowo i takie dobrane dla szczeniąt. Jest więc to szczególnie ważne dlatego, że zapotrzebowanie na mikroskładniki pokarmowe szczeniąt oraz psów dojrzałych wyraźnie się różni. Więc z czego komponuje się karma Pedigree dla juniorów? Jakie makroskładniki odżywcze zapewnia? W tymże tekście postaramy się odpowiedzieć na niniejsze zagadnienia i także pokazać propozycję firmy Pedigree.
Z myślą o szczeniętach marka Pedigree stworzyła dwa rodzaje żywności: karmy suche i dodatkowo karmy mokre. Jeśli chodzi o te czołowe w kolekcji marki odkryjemy 4 warianty karm: karma Pedigree junior z kurczakiem przeznaczna dla wszystkich ras piesków i 3 warianty karm przeznaczone dla czworonogów ras miniaturowych wielkich i także średnich: karma Pedigree z kurczakiem i ryżem. Jakakolwiek sucha karma Pedigree została opracowana poprzez zbiór kompetentnych ekspertów z wiedzą o tym, ażeby umożliwić szczeniętom najefektywniejszy rozwój. W składzie karmy odkryjemy przede wszystkim mięcho z kurczaka i także ryż, które są perfekcyjne dla łagodnych żołądków małych psów. Dodatkowo karma Pedigree junior wzbogacona jest o zestaw witamin oraz minerałów w takiej ilości która jest pomocna szczeniętom w okresie szybkiego przyrostu. Prócz walorów odżywczych warto zarówno wspomnieć o walorach smakowych. Produkty o smaku kurczaka są jednymi spośród łatwo spożywanymi przez szczenięta. Skład karmy suchej junior jest bajecznie prosty. Obejmuje zboża, znaczną ilość mięska (26%), oleje i tłuszcze plus substancje mineralne. Wraz z suchą karmą Pedigree dostarczasz swojemu pieskowi witamin takich jak: witamina A, E, D3, potas, miedź, mangan, sód oraz cynk.
Zobacz tu https://www.krakvet.pl/karmy-akcesoria-dla-psow-c-23.html i kup karmy dla psów
Prócz karmy suchej firma świadczy także mokry pokarm Pedigree junior. W propozycji są dwa typy: mokra karma Pedigree junior w konserwie (o smaku kurczaka w galaretce i cielęciny w galaretce) i mokra karma Pedigree Junior w torebce (o smaku kurczaka z ryżem). Którekolwiek opakowanie (zatem także karma Pedigree w puszce bądź w torebce) zawiera aromatyczne mięsne kąski utopione w galaretce, która umożliwia wchłanianie elementów odżywczych zawartych w żywności. Dzięki temu żywność jest nie jedynie smakowita, lecz też dobra i delikatna. Mokra karma Pedigree Junior posiada pierwiastki odpowiedzialne za solidne i także zdrowe kości (czyli wapń i fosfor), powiększające odporność (witamina E i minerały) plus wspomagające trawienie (błonnik). Lekkostrawność karmy zdobyto dzięki użyciu delikatnych mięs (cielęciny i kurczaka), ryżu oraz zanurzeniu całości w galaretce.
Wnioskując propozycja firmy Pedigree w kierunku karm dla szczeniąt jest nieco różnorodna, umiemy w niej odnaleźć również karmy mokre jak również suche (każdy rodzaj jest w kilku smakach). Również są to karmy wyprodukowane przez firmę, która jest na rynku od wielu lat i dodatkowo wciąż modyfikuje swoje produkty opierając się na na doświadczeniu własnym oraz ekspertów z jakimi kooperuje. Dzięki temuż są więc to karmy perfekcyjnie dopasowane do potrzeb znacznie rozwijających się szczeniąt także ze względu na walory odżywcze, jak i także smakowe.